6954

Septembris Mākslas skolā
01.09.2010


   1.Septembrī mākslas skolas audzēkņi un pedagogi kā katru gadu bija pulcējušies lai satiktos, uzzinātu mācību gada jaunumus un nodarbību sarakstu, bet neizpalika arī kopīga radoša darbošanās- skolas priekšā uz sienas piestiprinātā papīra tapa kopīgs lielformāta grafikas darbs. Priecīgs brīdis bija arī diplomu saņemšana par kārtējiem sasniegumiem Latvijas un starptautiskajos konkursos. Šogad 1. kursā mākslas skolā uzņemti 15 audzēkņi. Skolā strādās arī divas jaunas skolotājas - Daiga Krūze un Jana Giptere - mākslinieces, kuras kādreiz pašas savas radošās gaitas ir sākušas Baldones mākslas skolā. 
   Daiga Krūze savā mākslas ceļā no Baldones devās uz Rīgu, kur mācījās Jaņa Rozentāla mākslas vidusskolā, bet pēc tam Latvijas mākslas Akadēmijā, kur ieguvusi maģistra grādu glezniecībā. Daiga jau paguvusi sarīkot vairākas personālizstādes un saņemt gan Latvijas, gan ārzemju mākslas ekspertu atzinību un popularitāti, būdama Latvijas gada balvas mākslā par labāko debiju laureāte. Daiga aktīvi piedalījusies arī dažādos laikmetīgās mākslas simpozijos un izstādēs, gan Latvijā, gan ārzemēs – Parīzē, Brēmenē, Strazbūrā.
   Jaunā tēlniece Jana Giptere savulaik Baldones mākslas skolu absolvēja reizē ar vidusskolu, tāpēc taisnā ceļā devās uz Latvijas mākslas akadēmiju, kur arī veiksmīgi iestājās, un jau pērn paguva aizstāvēt bakalaura darbu tēlniecībā. 
   1.septembrī savu pirmo mākslas skolu apciemoja arī pagājušā mācību gada diplomande Aleksandra Reisnere, atnesot saviem skolotājiem priecīgu ziņu - viņa šovasar nolikusi iestājeksāmenus, izturējusi lielo konkursu, un kā pirmā uzņemta Jaņa Rozentāla mākslas vidusskolā Rīgā! Vēlam viņai veiksmi mācībās! Un varbūt pēc vairākiem gadiem arī Aleksandra tāpat kā Daiga un Jana atgriezīsies Baldonē lai mācītu tālāk jauno paaudzi...
   Veiksmīgu, radošu mācību gadu novēlu arī visiem mākslas skolas audzēkņiem, pedagogiem un vecākiem!
Tālivaldis Muzikants
Baldones mākslas skolas direktors

   Baldones mākslas skolā līdz septembra beigām notiks papildus audzēkņu uzņemšana visās vecuma grupās. Aicinām jauniešus kam ir interese par mākslu pieteikties pie skolas lietvedes - tel.67932882 
   Dažas brīvas vietas ir arī sagatavošanas grupā no 5 gadu vecuma. Skolotāja Jana Giptere - tel. 25965411
   Pieaugušo mākslas studija uzsāks darbu ar 20. septembri. Aicinām pieteikties visus kas grib zīmēt, veidot, gleznot vai kā citādi izmēģināt savas radošās spējas. Informācija pa telefonu 29109263.

Foto: „Jaunā skolotāja Daiga Krūze ar audzēkņiem pie lielformāta grafikas darba 1.septembrī”
„Prieks par kopīgi zīmēto 1. Septembra mākslas darbu bija gan pedagogiem, gan audzēkņiem.”
 
      Atpakaļ
Kalendārs
<< Jūnijs 2024 >>
POTCPSSv
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930